کافی بارسلونا رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کافی: بارسلونا رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته ، بارش برف در ارتفاعات البرز

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته از بارش باران در اکثر مناطق کشور و بارش برف در ارتفاعات البرز خب

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته ، بارش برف در ارتفاعات البرز

بارش برف در ارتفاعات البرز/ فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته

عبارات مهم : مرکزی

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته از بارش باران در اکثر مناطق کشور و بارش برف در ارتفاعات البرز خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه سامانه بارشی مستقر روی کشور به تناوب تا روزهای نهایی هفته در کشور فعال هست، اظهار کرد: این سامانه امروز شنبه (۲۵ فروردین) در غالب مناطق کشور به جز بوشهر و جنوب خوزستان، در بعضی ساعات باعث رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد، باعث بارش تگرگ خواهد شد.

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته ، بارش برف در ارتفاعات البرز

وی با بیان اینکه شدت بارش طی امروز در نیمه شمالی خراسان رضوی، ارتفاعات البرز در مازندران، گلستان و سمنان هست، تصریح کرد: بارش در جنوب سیستان و بلوچستان به صورت پراکنده خواهد بود. همچنین فردا یکشنبه (۲۶ فروردین) به جز جنوب خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مناطق مرکزی و جنوبی فارس، در سایر نقاط شرایط مشابه روز شنبه آینده نگری می شود که شدت بارش در این روز در بعضی نقاط خراسان رضوی، گیلان، مازندران، ارتفاعات البرز در تهران، سمنان، زنجان و غرب آذربایجان غربی است و بارش در استان کرمان نیز به صورت پراکنده خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ادامه داد: روز دوشنبه (۲۷ فروردین) نیز به جز بخش های شمالی آذربایجان شرقی و غربی، بوشهر، جنوب فارس، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان در سایر مناطق شرایط بارش مانند دو روز گذشته است که شدت بارش در این روز در بعضی نقاط خراسان رضوی و استان های واقع در غرب و دامنه های زاگرس مرکزی هست. همچنین بارش در سیستان و بلوچستان و هرمزگان به صورت پراکنده و خفیف خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته از بارش باران در اکثر مناطق کشور و بارش برف در ارتفاعات البرز خب

وظیفه با اشاره به نفوذ جریانات شمالی از امروز تا روز دوشنبه، از کم کردن شش تا ۱۰ درجه ای دما در استان های واقع در نوار شمالی کشور بویژه سواحل شمالی، شمال شرق و استان های واقع در البرز مرکزی و شرقی خبر داد و گفت: امروز و فردا به باعث شمالی شدن جریانات، شدت یافتن بارش در سواحل خزر را شاهد خواهیم بود و در ارتفاعات البرز غربی، مرکزی و شرقی و شمال شرق بارش برف آینده نگری می شود.

وی با بیان اینکه دریای خزر طی امروز و فردا مواج هست، اظهار کرد: در این دو روز در نیمه شرقی کشور و دامنه های البرز مرکزی و شرقی وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق شرق و جنوب شرق با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا یکشنبه (۲۶ فروردین) نیمه ابری، در بعضی ساعات بارش باران و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و بعد فردا دوشنبه (۲۷ فروردین) نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات بارش باران و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

فعالیت سامانه بارشی در کشور تا آخر هفته ، بارش برف در ارتفاعات البرز

واژه های کلیدی: مرکزی | فروردین | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs