کافی بارسلونا رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کافی: بارسلونا رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

نماینده ولی فقیه در سپاه: بعضی انحرافات احمدی نژاد هنوز به مردم گفته نشده است/ عده ای امروز طلبکار شدند که آیا در آن وقت از احمدی نژاد حمایت کردید؟

عبارات مهم : اسلامی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر موشک های فجر 5 نبود، غزه امروز اوضاع دیگری داشت.

به گزارش جماران، حجت الاسلام علی سعیدی در جمع طلاب و روحانیان حوزه علیمه سمنان و در حاشیه افتتاح دفتر خبرگزاری حوزه در استان اظهار کرد: اگر صهیونیست ها به قدرت و توان مقاومت باور نداشتند آنها را نابود می کردند.

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

وی به تحلیل توان دنیا اسلام و خصوصا جمهوری اسلامی و محور مقاومت پرداخت و افزود: در حال حاضر دشمن از دو طریق”تهدید سخت نیابتی”و ترساندن نرم مستقیم” به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی است گفت: استکبار در مقطعی جنگ سخت مستقیم را جهت مقابله با اسلام در پیش گرفت که جنگ های اول و دوم عراق، بالکان، افغانستان، و… نمونه های از این نوع جنگ هستند که هزینه زیادی به آمریکا تحمیل کرد ولی از سال 2008 روش آمریکا از جنگ مستقیم به جنگ نیابتی عوض کردن یافت.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در ابتدا صهیونیست ها از جانب آمریکایی ها به جنگ پرداختند ولی در ادامه این نیابت به سعودی ها و امارتی ها واگذار شد.

وی ادامه داد: اتفاقات تلخ و دردناکی که در جنگ های عراق، سوریه و افغانستان و آوارگی ها و هزینه های جانی و مالی زیادی اتفاق افتاد در نتیجه همین روش آمریکایی ها بود که هزینه های بسیار بالایی به منطقه تحمیل و ارتش کشورهایی مثل عراق، لیبی، سوریه و یمن را نیز نابود کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران در برابر این گزاره جنگ نیابتی دو تدبیر دارد افزود: تدبیر جمهوری اسلامی نخست ترکیب بین قدرت و قوت و دوم تبدیل نبرد نابرابر به نبرد نامتقارن.

وی با بیان اینکه قوت جنبه معنوی و درونی و قدرت جنبه بیرونی دارد اظهار کرد: قوت از جنس ایمان است و نقش آن زیربنایی و اساسی است لذا کشور عزیزمان ایران با ترکیب این “قوت” با قدرت که همان توان موشکی است اقتداری در منطقه ایجاد کرد که به تحولات مختلفی انجامید.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تبدیل نبرد نابرابر به نبرد نامتقارن به عنوان دومین تدبیر جمهوری اسلامی نام برد و گفت: کشور عزیزمان ایران با این تدبیر و عوض کردن صحنه نبرد، معادله قدرت را در منطقه عوض کردن داد لذا از همین رو است که یک گروه همچون حزب الله می تواند در برابر یک ارتش به قول آنها شکست ناپذیر به پیروزی برسد.

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

وی با بیان اینکه همین تدبیر به موفقیت در جنگ غزه انجامید ادامه داد: اگر موشک های فجر پنج در غزه نبود، این باریکه امروز وضع دیگری داشت و دشمن های مقاومت آن را نابود می کردند.

وی با بیان اینکه نشانه استکبار جمهوری اسلامی است اضافه کرد: آنها به دنبال این بودند اول حزب الله را از بین ببرند و بعد سوریه را نابود کنند و در ادامه به تجزیه عراق بپردازند و در آخر به سراغ کشور عزیزمان ایران بیایند ولی امروز معادلات منطقه به نفع ما عوض شده است است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده به قدرت و قوت بالای نیروهای مقاومت در منطقه اشاره کرد و گفت: اگر

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تقسیم عرصه منطقه به دو جبهه و ائتلاف مقدس و ائتلاف شیطانی گفت: ائتلاف مقدس در برگیرنده جمهوری اسلامی، حزب الله لبنان، جهادی های افغانستان و پاکستان، عراق و سوریه بود که در برابر ائتلاف شیطانی که دربرگیرنده”اجق وجق های غربی”، وهابی های چچنی و سعودی و افراط گرایان وابسته به آنها بود.

وی با بیان اینکه آمریکا در جنگ نیابتی از در مذاکره وارد شده است افزود: آمریکایی ها در جنگ نرم خود مستقیم به میدان آمدند آیا که این میدان علاوه بر استمرار بیشتر، هزینه کمتری جهت آنها دارد لذا امپراتوری رسانه ای و تجیزات و فناوری های خود را به میدان آورده است.

بعضی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به‌مردم گفته نشده است/ عده‌ای امروز طلبکار شدند

سعیدی نشانه غایی دشمن از جنگ نرم را براندازی برشمرد و گفت: آمریکا امروز از دروازه تحریم وارد تعامل شده است و لذا خطرناک تر از قبل است آیا که جنگ نرم را با رویکرد تحریم و راهکار تعامل و مذاکره به پیش می برد.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال ایجاد نفوذ و سپس ایجاد استحاله در جامعه است گفت: آمریکا در این میدان به دنبال تصرف در اندیشه سیاسیون و فرهنگ مردم است لذا گنجاندن عنصرهای نفوذی در حساس ترین جاها از راهبردها در این شیوه است که شاهد نمود آن در مسئله آقای دری و مذاکرات هسته ای بودیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه از تاثیرپذیری از القائات دشمن به عنوان یک خطر جدی نام برد و گفت: تکرارپذیری غلط های از دیگر راهبردها است.

وی با بیان اینکه همه دولت های ما در مقطعی به آمریکا اعتماد کردند افزود: متاسفانه در دولت های هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد و در این دولت نیز صحبت از اعتماد و مذاکره با آمریکا شد و دیدیم که نتیجه اعتماد به آمریکا چه شد.

سعیدی با اشاره به بعضی سخنان و رفتارهای مدیر جمهور پیشین کشورمان گفت: بعضی انحرافات احمدی نژاد هنوز به مردم گفته نشده است.

وی با بیان اینکه عده ای امروز طلبکار شدند گفت: این افراد می گویند آیا در آن وقت از احمدی نژاد حمایت کردید؟ این در حالی است که طبیعی است تا مادامی که فرد در مسیر درست است باید از آن حمایت و پشتیبانی کرد و هرگاه به انحراف رفت باید در برابر آن موضع گرفت.

وی به داستان طلحه و زبیر در صدر اسلام اشاره و تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) و امام علی (ع) هم در مقاطعی از این دو حمایت کرده و تعابیر بلندی جهت آنها دارند ولی بعد از انحراف آنها که نباید در برابر آنها سکوت کرد.

سعیدی با بیان اینکه احمدی نژاد در ابتدا عملکرد خوبی داشت بیان کرد: امروز آنها که بعد از ایجاد انحراف همچنان از احمدی نژاد و دیگران حمایت کردند باید جواب دهند.

وی ادامه داد: آنها که تا مادامی که احمدی نژاد در مسیر درست بود از او حمایت کردند و هنگامی که منحرف شد از او تبری جستند شایسته تقدیرند نه نکوهش. آیا که قاعده و اساس بر همین است و دین نیز همین را از ما می خواهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: امروز آنها که در برابر امام و ولی فقیه ایستادند جوابگو باشند.

واژه های کلیدی: اسلامی | آمریکا | آمریکایی | احمدی نژاد | انقلاب اسلامی | نماینده ولی فقیه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs